Aktualna prodaja
Sastanci u Konjicu i Jablanici o implementaciji javno-privatnog partnerstva u HNK

Dana,22.05.2025 god.,u sjedištima Grada Konjic i Općine Jablanica, održani su sastanci direktora i zamjenika direktora Agencije za privatizaciju HNK-a, sa saradnicima, gradonačelnika Grada Konjic,Osmana Ćatića,sa saradnicima, i načelnika Općine Jablanica,Emira Muratovića,sa saradnicima.

Tema razgovora je provedba Zakona o javno-privatnom partnerstvu, na području HNK-a i upoznavanje predstavnika pomenutog grada i općine sa mogućnostima implementacije projekata iz oblasti javno- privatnog partnerstva, a u cilju što kvalitetnijeg rješavanja javnih usluga u nadležnosti gradova i općina.

© Agencija za privatizaciju HNK/Ž Mostar
Dizajn i programiranje: 4ANTS